zajęcia_2zajęcia_1
Wyjazdy_2Wyjazdy_1

Najbliższe wyjazdy

Rejs dla dorosłych

12-19.10.2019

Ahoj! Zapraszamy dorosłych klubowiczów na tygodniowy rejs po wodach Chorwacji - zarówno tych, którzy już pływali, jak i chcących dopiero rozpocząć swoją przygodę z żeglarstwem – doświadczenie żeglarskie nie wymagane!

Rozjeżdżenie na lodowcu Pitztal.

10.-16.11.2019

Serdecznie zapraszamy na rozpoczęcie sezonu narciarskiego 2019/2020. Pitztal to perfekcyjne miejsce na narty w tym czasie – pewne warunki, doborowe towarzystwo, najwyższy poziom szkolenia – także sportowego.

St. Moritz

11-18.01.2020

Sankt Moritz – kurort i ośrodek sportów zimowych położony nad przepięknym jeziorem St. Moritz. Zachwycająca przyroda i miejski przepych w jednym miejscu. Wędrując ulicami miasta z jednej strony podziwiamy paryskie, nowojorskie i londyńskie domy mody – a z drugiej obcujemy z surowym pięknem wysokich alp.

Dachstein West

Ferie ślaskie, małopolskie, mazowieckie

Urokliwy ośrodek położony na terenie masywu górskiego Dachstein, wyposażony w 52 kolejki i wyciągi, 152 km nartostrad i nowoczesne systemy naśnieżania. W ośrodku znajdują się stoki narciarskie o wszystkich poziomach trudności. Idealny dla rodzin.

Tre Valli Falcade

15-22.02.2020

Energia słońca i doskonale ośnieżone stoki to wielkie zalety tych połączonych trzech miejsc, które tworzą nowoczesny ośrodek narciarski z ponad 100 km tras, trzema snowparkami i i trasą freeride.

Zimowe wyjazdy VIS

  • Dwa tygodnie
  • Świetna zabawa
  • Profesjonalnie prowadzone zajęcia
  • Zajęcia dla rodziców i opiekunów
  • Zakwaterowanie w apartamentach lub hotelu