❄️ Alleghe (Ferie mazowieckie), 11.02.2023 – 18.02.2023

Wyjazd rodzinny oraz obóz dla dzieci i młodzieży we Włoszech

🇮🇹 Włochy, Alleghe

Ferie mazowieckie, tydzień pierwszy

Civetta, to ośrodek narciarski położony w malowniczym miasteczku Alleghe. Znajdziemy tam około 80 km tras narciarskich, w tym ponad 25 tras niebieskich o łącznej długości 30 km oraz trasa znana z Mistrzostw Świata FIS! 23 wyciągi na których, zawsze będzie można podziwiać piękną okolicę!

prosto z hotelu na stok wychodzimy już za:

00

dni


00

godziny


00

minuty


00

sekundy


Zakwaterowanie

Hotel Venezia ⭐⭐⭐

Malowniczy, 3 gwiazdkowy, Hotel Venezia położony jest niedaleko hotelu alle Posta, więc przejazdy na stok będą wspólne. Smakosze i miłośnicy Włoskiej kuchni również znajdą tutaj coś dla siebie, ponieważ restauracja codziennie serwuje przepyszne inspirowane regionalnymi potrawami posiłki. Śniadania również są wyśmienite!

Niedawno wyremontowane pokoje w hotelu, urządzone w przytulnym stylu sprzyjają relaksowi. We wnętrzach pokoi, na pewno każdy będzie chciał zostać dłużej:)

Hotel Venezia to nie tylko pokoje i dobra kuchnia ale rónież znajdziemy tutaj strefę SPA! Gdzie  pomiędzy wyjściami na narty będziemy mogli odpocząć i sie zrelaksować. Strefa wellnes to:

 • Basen
 • Duże jacuzzi
 • Łaźnia turecka
 • Sauna
 • Solarium

A dla spragnionych większej ilości ruchu znajdzie się również siłownia. 🙂

camera_4_s
hotel_venezia_alleghe_2010-1
hotel_venezia06
wellness-hotel-venezia08
sauna_s

Apartamenty

Casa al Moro

Znajdujące się zaledwie 7 minut skibusem od stacji gondoli apartamenty mające do zaoferowania coś więcej niż tylko miejsce do przespania się w nocy. To miejsce z pięknymi widokami i tarasem, w dodatku wszechobecna cisza pozwoli na szybszą regenerację po trudach dnia codziennego oraz po nartach. A najważniejsze jest to, że znajdują się one zaraz obok hotelu Venezia! Więc cały obóz będzie w tym samym miejscu:)

Posiadamy apartamenty dla 4 lub 6 osób, w których znajdziemy w pełni wyposażoną kuchnię ze zmywarką, pralkę oraz super wygodne łóżka:) A do każdego apartamentu przypisane jest miejsce parkingowe.

Obóz dla dzieci i młodzieży 

Na nasze wyjazdy zawsze zapraszamy dzieci bez rodziców!

Na wyjeździe uczestnicy pod opieką instruktorów, zakwaterowani w apartamentach, będą odpowiedzialni za utrzymanie porządku i ugotowanie obiadu. Oprócz tego mogą liczyć na dodatkowe atrakcje popołudniowe, jak na przykład, wyjście na basen czy lodowisko, gry planszowe lub wieczór filmowy.

Zima w Alleghe

Nawiększy ośrodek narciarski w regionie spełni wszystkie wymagania fanów w zimowych. Śniegu nigdy tu nie brakuje, a w ośrodku Civetta najwyżej położony wyciąg jest na ponad 2000 m n.p.m!

Dzięki ponad 80 kilometrom tras o zróżnicowanym stopniu zaawansowania, zarówno początkujący, jak i zaawansowani narciarze znajdą kawałek stoku dla siebie. Infrastruktura również nie pozostaje w tyle! W całym ośrodku narciarzy wozi 22 wyciągów, w tym 3 gondole.

Szkolenie narciarskie

Podczas Waszego pobytu w dolinie Zoldo, będziecie szlifować swojego narciarskiego skilla pod czujnym okiem jednych z najlepszych w Polsce trenerów, instruktorów i instruktorów-wykładowców.

Pierwszego dnia wszyscy uczestnicy zostaną podzieleni pod względem umiejętności oraz wieku na grupy. W tych grupach jeździcie codziennie od rana do popołudnia (z przerwą na lunch na stoku). W tym czasie uczestnicy, którzy jeszcze nie zdążyli osiągnąć 18 roku życia pozostają przez cały czas pod opieką instruktorów.

Staramy się jeździć jak najwięcej oraz po jak najbardziej zróżnicowanym terenie. Uczymy się różnych stylów, jak również jazdy na tyczkach i jazdy na czas.

Uwaga!
Dorosłych gorąco namawiamy do wzięcia udziału w szkoleniu sportowym! Jest to wspaniała okazja do poznania narciarstwa z innej strony i wytworzenia więzi z grupą, która bardzo pomaga przy wieczornych grach i spotkaniach.
Obóz nie jest pełen bez szkolenia 🙂

Zajęcia après ski

Po wyczerpującym dniu na stoku przychodzi czas na uwolnienie nóg ze skorupy buta. Dzieci oraz młodzież udają się na zajęcia z instruktorem (gry i zabawy integracyjne, basen, spacer, dodatkowy trening, itp.), a dorośli relaksują się w hotelowej kafejce, albo ponoramicznym hotelowym SPA.

Wieczorem role się zamieniają: dzieci odpoczywają (w łóżkach), a dorosłych zapraszamy na zajęcia z instruktorami.

Wszystkie grupy będą również miały okazję monitorować swoje postępy podczas spotkań z instruktorem na wideoanalizę nagranych przejazdów.

Cena Hotel Venezia

 • Młodzież i dorośli (przy 2 os. dorosłych) od 2004: 800 zł + 960€
 • Młodzież (przy 2 os. dorosłych) od 2005 do 2006 : 800 zł + 920€
 • Dzieci (przy 2 os. dorosłych) od 2007 do 2009: 800 zł + 850€
 • Dzieci (przy 2 os. dorosłych) od 20010 do 2013: 800 zł + 740€
 • Dzieci (przy 2 os. dorosłych) 2014 800 zł + 630€
 • Dzieci (przy 2 os. dorosłych) od 2015 do 2019: 800 zł + 450€
 • Dzieci do 3 lat (bez szkolenia): 200 €

Dopłaty i upusty

 • Dorosły bez szkolenia: -150 €
 • Szkolenie dla początkujących (pierwszy sezon na nartach): +120 €
 • Szkolenie narciarskie bez zakwaterowania: 320 €

Cena wyjazdu zawiera

 • 7 noclegów (pobyt od soboty 11.02.2023 do soboty 18.02.2023)
 • Śniadania i obiadokolacje w hotelu
 • Sześciodniowe (od niedzieli do piątku) szkolenie narciarskie (5h dziennie) dla dzieci i dorosłych
 • Skipassy (na 6 dni) od niedzieli (12.02) do piątku (17.02)
 • Ubezpieczenie SKI w TU UNIQUA (dodatkowo istnieje możliwość rozszerzenia ubezpieczenia o koszty leczenia i rehabilitacji w Polsce po wypadku za granicą, bagażu oraz kosztu niewykorzystanego karnetu w przypadku zachorowania – dopłata) – prosimy o informację na e-mail)

Cena nie zawiera

 • Transportu
 • Napojów do posiłków
 • Lunchy w przerwie na stoku
 • Opłaty klimatycznej

Informacje dodatkowe

Każdy uczestnik we własnym zakresie powinien zadbać o kask. Dzieci oraz uczestnicy szkolenia sportowego obowiązkowo!

Płatności

Zaliczkę w wysokości 800 zł (część złotówkowa ceny wyjazdu) prosimy wpłacać na konto w terminie do 7 dni od dokonania zgłoszenia. Po wypełnieniu formularza proszę spodziewać się od maila z umową, w której wyjaśnione są szczegóły płatności.

W przypadku wpłaty na konto PLN równowartości ceny EURO ważny jest kurs sprzedaży banku ING w dniu wpłaty – do sprawdzenia tutaj.

Dane do przelewu:

VIS SPORT TRAVEL S.C.
ING Bank Śląski

Konto PLN: 06 1050 1214 1000 0090 6408 0998
Konto EUR: 46 1050 1214 1000 0090 6408 1442
Kod BIC: INGBPLPW

Kontakt w sprawie wyjazdu

 • Aleksandra Żywicka – tel. 601 997 169
 • Tania Żywicka – tel. 798 762 250

Zapisy

Zapisów prosimy dokonywać za pomocą internetowego formularza zapisowego:

…Włochy czekają!