❄️ Folgaria (Ferie mazowieckie), 06.02.2022 – 12.02.2022

Drugi tydzień ferii mazowieckich w Folgarii!- obóz 6 dniowy

🇮🇹 Włochy, Lavarone

Zapraszamy do pięknego włoskiego ośrodka narciarskiego w sercu północnych Włoch. Mieszkamy w nowoczesnym hotelu zaraz przy stoku. Miejsce jest pięknie urządzone, a SPA i basen wyrwie was z butów. Według naszej opinii będzie to wspaniały wyjazd szczególnie dla rodzin z mniejszymi dziećmi, choć i zaawansowani narciarze będą mogli pościgać się na trasie treningowej Mikaeli Shiffrin 🙂

zaczynamy szusować już za:

00

dni


00

godziny


00

minuty


00

sekundy


Zakwaterowanie

Niedawno całkowicie odświeżony hotel Caminetto Mountain Resort jest wielopokoleniowym dziełem rodziny Bertoldi, przez którą po dziś dzień jest obsługiwany. Już na pierwszy rzut oka widać, że właściciele przywiązują ogromną wagę do najmniejszych szczegółów, które składają się na fenomenalne wrażenia z pobytu w Caminetto.

Zlokalizowane na końcu stoku narciarskiego w Lavarone Caminetto kusi także przepysznym klasycznym włoskim jedzeniem oraz nowiuteńką, całoroczną strefą Wellness, w której to zrelaksować się można w saunie fińskiej, saunie parowej, wewnętrznym basenie, czy też jakuzzi pod gołym niebem 😊

Skiarea Lavarone + Folgaria Fiorentini

Bezpośrednio z naszego hotelu wyjeżdżamy na stoki Lavarone – ośrodek o umiarkowanej trudności tras, idealny do szkolenia początkujących i średniozaawansowanych narciarzy. Czeka na nas tutaj 19 niebieskich, 4 czerwone oraz 1 czarna trasa – łącznie 30 km.

10 min zajmie nam pokonanie drogi skibusem z hotelu do wyciągów resortu Folgaria Fiorentini, gdzie łacznie dostępnych jest ponad 31 różnych tras, w tym 17 czerwonych i 3 czarne – razem 74 km!
W infrastrukturze obu resortów dominują wyciągi krzesełkowe cztero i więcej osobowe.

Mapa tras narciarskich dostępna do pobrania w formacie PDF: Alpe Cimbra Skiarea Folgaria Lavarone

Szkolenie narciarskie

Podczas Waszego pobytu w Folgarii, będziecie szlifować swojego narciarskiego skilla pod czujnym okiem jednych z najlepszych w Polsce trenerów, instruktorów i instruktorów-wykładowców.

Pierwszego dnia wszyscy uczestnicy zostaną podzieleni pod względem umiejętności oraz wieku na grupy. W tych grupach jeździcie codziennie od rana do popołudnia (z przerwą na lunch na stoku). W tym czasie uczestnicy, którzy jeszcze nie zdążyli osiągnąć 18 roku życia pozostają przez cały czas pod opieką instruktorów.

Staramy się jeździć jak najwięcej oraz po jak najbardziej zróżnicowanym terenie. Uczymy się różnych stylów, jak również jazdy na tyczkach i jazdy na czas.

Uwaga!
Dorosłych gorąco namawiamy do wzięcia udziału w szkoleniu sportowym! Jest to wspaniała okazja do poznania narciarstwa z innej strony i wytworzenia więzi z grupą, która bardzo pomaga przy wieczornych grach i spotkaniach.
Obóz nie jest pełen bez szkolenia 🙂

Zajęcia après ski

Po wyczerpującym dniu na stoku przychodzi czas na uwolnienie nóg ze skorupy buta. Dzieci oraz młodzież udają się na zajęcia z instruktorem (gry i zabawy integracyjne, basen, spacer, dodatkowy trening, itp.), a dorośli relaksują się w hotelowej kafejce, albo ponoramicznym hotelowym SPA.

Wieczorem role się zamieniają: dzieci odpoczywają (w łóżkach), a dorosłych zapraszamy na zajęcia z instruktorami.

Wszystkie grupy będą również miały okazję monitorować swoje postępy podczas spotkań z instruktorem na wideoanalizę nagranych przejazdów.

Cena

 • Dorośli i młodzież od 17 lat: 800 zł + 720 €
 • Młodzież (przy 2 os. dorosłych) od 14 do 15 lat:  800 zł + 670 €
 • Dzieci (przy 2 os. dorosłych) od 9 do 13 lat: 800 zł +580 €
 • Dzieci (przy 2 os. dorosłych) 8 lat: 800 zł + 450 €
 • Dzieci od 7 lat do 6 lat : 800zł + 380 €
 • Dzieci do 5 lat (ze szkoleniem): 800 zł + 160 €
 • Dzieci do 5 lat (bez szkolenia): gratis

Dopłaty i upusty

 • Dorosły bez szkolenia: -100 €
 • Szkolenie dla początkujących (pierwszy sezon na nartach): +100 €
 • Szkolenie narciarskie bez zakwaterowania: 260 €

Cena wyjazdu zawiera

 • 6 noclegów w hotelu Caminetto Mountain Resort (pobyt od niedzieli 06.02.2022 do soboty 12.02.2022)
 • Śniadania i obiadokolacje w hotelu
 • Sześciodniowe (od niedzieli do piątku) szkolenie narciarskie (5h dziennie) dla dzieci i dorosłych
 • Skipassy (na 5 dni) od poniedziałku (07.02) do piątku (11.02)
 • Ubezpieczenie SKI w TU UNIQUA (dodatkowo istnieje możliwość rozszerzenia ubezpieczenia o koszty leczenia i rehabilitacji w Polsce po wypadku za granicą, bagażu oraz kosztu niewykorzystanego karnetu w przypadku zachorowania – dopłata 40PLN) – prosimy o informację na e-mail)

Cena nie zawiera

 • Transportu
 • Napojów do posiłków
 • Lunchy w przerwie na stoku

Informacje dodatkowe

Każdy uczestnik we własnym zakresie powinien zadbać o kask. Dzieci oraz uczestnicy szkolenia sportowego obowiązkowo!

Płatności

Zaliczkę w wysokości 800 zł (część złotówkowa ceny wyjazdu) prosimy wpłacać na konto w terminie do 7 dni od dokonania zgłoszenia. Po wypełnieniu formularza proszę spodziewać się od maila z umową, w której wyjaśnione są szczegóły płatności.

W przypadku wpłaty na konto PLN równowartości ceny EURO ważny jest kurs sprzedaży banku ING w dniu wpłaty – do sprawdzenia tutaj.

Dane do przelewu:

VIS SPORT TRAVEL S.C.
ING Bank Śląski

Konto PLN: 06 1050 1214 1000 0090 6408 0998
Konto EUR: 46 1050 1214 1000 0090 6408 1442
Kod BIC: INGBPLPW

Kontakt w sprawie wyjazdu

 • Aleksandra Żywicka – tel. 601 997 169
 • Tania Żywicka – tel. 798 762 250

Zapisy

Zapisów prosimy dokonywać za pomocą internetowego formularza zapisowego:

…Trentino czeka!